Dzisiaj jest 30 stycznia 2015 roku
 
 

Zamówienia publiczne
Gospodarka nieruchomościamiPomorskie 2020PUP
Muzeum Historyczno - Etnograficzne w Chojnicach
Mapa ewidencyjna powiatu

Licznik odwiedzin strony:
2634705
(od 1 marca 2007 r.)
Starostwo Powiatowe Chojnice - <b>Aktualności</b>
Menu Aktualności

2015-01-15 Karina i Monika otrzymały Stypendia Ministra Edukacji Narodowej!
W dniu 13 stycznia w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Ministra Edukacji Narodowej. Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych uczniów znalazły się uczennice LO Filomatów Chojnickich Karina Krzoska (IIE, geo-wos) oraz Monika Jakubek (IIIH, geo-wos).
2014-12-31 Szczęśliwego Nowego Roku!
Szanowni Mieszkańcy i Goście Powiatu Chojnickiego!Przed nami Nowy Rok 2015. Życzymy Państwu, by był to dla nas wszystkich rok dobrego zdrowia, zrealizowanych planów, spełnionych nadziei, owocnej pracy oraz szczęścia osobistego i rodzinnego.
2014-12-31 Interaktywna mapa turystyczna
Powiat Chojnicki informuje, iż uruchomiona została strona internetowa mapa. wrotaborow.
2014-12-29 III sesja Rady Powiatu Chojnickiego V kadencji
Zapraszamy na III sesję Rady Powiatu Chojnickiego V kadencji, która odbędzie się w dniu 30 grudnia 2014 r. (wtorek) o godz.
2014-12-24 14 Akcja Wigilia w ZSP w Malachinie
4 Akcja Wigilia w ZSP w Malachinie166 paczek świątecznych dla  dzieci przygotowali uczniowie  i  nauczyciele Technikum i ZSZ im. Augustyna Szpręgi  w Malachinie  Akcje Wigilia organizowane są przez uczniów i nauczycieli ZSP w Malachinie już od 14 lat.
2014-12-18 II sesja Rady Powiatu Chojnickiego V kadencji
  Zapraszamy na II sesję Rady Powiatu Chojnickiego V kadencji, która odbędzie się w poniedziałek 22 grudnia 2014 r. o godzinie 9:00 w sali obrad (nr 41) Starostwa Powiatowego w Chojnicach.
2014-12-18 Kaszubska Marszruta… i co dalej?
Z przyjemnością informujemy, że realizacja projektu pn. „Budowa tras rowerowych i infrastruktury turystycznej w powiecie chojnickim w ramach programu Kaszubska Marszruta” dobiega końca.
2014-12-17 Powiat Chojnicki zaprasza na konferencję kończącą projekt pn.: „Wsparcie organizacji Klastra Turystycznego w Subregionie Południowym”
Informujemy, iż dobiega końca projekt „Wsparcie organizacji Klastra Turystycznego w Subregionie Południowym”, na realizację którego Powiat Chojnicki przeznaczył 133 tys. zł.
2014-12-15 Spektakl przygotowany przez grupę teatralną „Studio 34” działającą przy Technikum nr 2 w Chojnicach
Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych 11 grudnia br. obejrzeli w Chojnickim Domu Kultury spektakl przygotowany przez grupę teatralną „Studio 34”, działającą przy Technikum nr 2 w Chojnicach.
2014-12-12 Mikołajkowy konkurs w układaniu kostki Rubika wygrał Tomasz Piechowski
Zawody zorganizowane zostały przez Powiat Chojnicki w ramach projektu pn. „Powiat chojnicki bezpiecznym i przyjaznym miejscem do nauki”.
2014-12-12 Debata młodzieży z udziałem specjalistów na temat uzależnień od alkoholu, narkotyków i dopalaczy
Dnia 9 grudnia br. , w chojnickim Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wzięli udział w debacie, której ideą była dyskusja przeciwników i zwolenników nad wcześniej przygotowaną i przedstawioną tezą oraz formułowanie wniosków.
2014-12-12 Uczennice Technikum nr 3 w Chojnicach zwyciężyły w konkursie fotograficznym
W związku z realizacją projektu pn. „Powiat chojnicki bezpiecznym i przyjaznym miejscem do nauki” w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” Powiat Chojnicki ogłosił konkurs fotograficzny, którego przedmiotem było wykonanie prezentacji multimedialnej składającej się z 10 zdjęć.
2014-12-11 Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach mistrzem województwa pomorskiego w futsalu
Drużyna z ulicy Kościerskiej bez porażki, odnosząc same zwycięstwa przeszła eliminacje miejskie, powiatowe i półfinały wojewódzkie Licealiady w futsalu. Podobnie było podczas finałów wojewódzkich, rozegranych 9 grudnia w Człuchowie, gdzie w rozgrywkach grupowych pewnie pokonała reprezentację ZSGH Gdańsk i ZSP nr 1 Rumia, awansując do meczu finałowego zawodów.
2014-12-11 Zaproszenie do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert
2014-12-11 Zarząd Powiatu Chojnickiego Ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych powiatu chojnickiego z zakresu kultury fizycznej
2014-12-11 Zarząd Powiatu chojnickiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych powiatu Chojnickiego z zakresu kultury i sztuki oraz edukacji
2014-12-09 Komunikat końcowy Półfinału Wojewódzkiego Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.
08 grudnia w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku rozegrany został Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.
2014-12-05 PCPR ogłasza nabór na stanowisko psychologa i młodszego koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowiska psychologa i młodszego koordynatora pieczy zastępczej. Treść ogłoszeń o naborze w załączniku.
2014-12-05 Komunikat końcowy Półfinału Wojewódzkiego Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
03 grudnia w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku rozegrany został Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
2014-12-05 Komunikat końcowy Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu
04 grudnia 2014r w hali sportowej Centrum Parku w Chojnicach rozegrany został Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu. W zawodach uczestniczyły trzy drużyny, zwycięzcy finałów powiatowych: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Chojnicach – powiat chojnicki, Powiatowy Zespół Szkół nr1 w Kościerzynie- powiat kościerski, Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim- powiat starogardzki, Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która weźmie udział 9 grudnia w Finale Wojewódzkim Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu w Człuchowie.
2014-12-04 Komunikat końcowy Powiatowej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu.
W listopadzie rozegrany został cykl zawodów w ramach Powiatowej Licaliady Młodzieży Szkolnej w Futsalu. Zadaniem zawodów było wskazanie najlepszej drużyny wśród szkół ponadgimnazjalnych, która reprezentować będzie Powiat Chojnicki na zawodach wojewódzkich.
2014-12-01 Ucieczka w sport, jako alternatywa agresywnych zachowań
W ramach rządowego projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, który Powiat Chojnicki realizuje pn. „Powiat chojnicki bezpiecznym i przyjaznym miejscem do nauki”, dnia 25 listopada br.
2014-12-01 „Nowe sposoby szybkiej i skutecznej reakcji placówek oświatowych na współczesne zagrożenia”
Pod takim tytułem odbyły się 27 listopada br. w Chojnickim Domu Kultury wykłady zorganizowane przez Powiat Chojnicki, który realizuje projekt pn.
2014-11-26 Sesja inauguracyjna Rady Powiatu Chojnickiego V kadencji
Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Słupsku z dnia 25 listopada 2014 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Powiatu Chojnickiego zapraszamy na sesję inauguracyjną V kadencji, która odbędzie się w czwartek 27 listopada 2014 r.
2014-11-24 Powiatowy Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt
21 listopada w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku rozegrany został Powiatowy Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
2014-11-21 Chojnicki „Medyk” w strukturach edukacyjnych Powiatu Chojnickiego
Zarząd Powiatu Chojnickiego podpisał porozumienie w sprawie przejęcia z dniem 1 stycznia 2015 r. Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Chojnicach.
2014-11-20 Powiatowy Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców
18 listopada w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku, odbył się Powiatowy Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.
2014-11-14 Biała Niedziela w ZSP w Malachinie
Dyrektor oraz cała społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie mają zaszczyt zaprosić rodziców, pracodawców, uczniów, mieszkańców gminy Czersk do udziału w Akcji Biała Niedziela pod patronatem Wicestarosty Chojnickiego Przemysława Bieska-Talewskiego, w niedzielę 23 listopada 2014 r. od godziny 10:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie, w ramach której odbędą się: - rejestracja dawców szpiku kostnego- akcja krwiodawstwa- konsultacje kardiologiczne- konsultacje u lekarza ogólnego- badanie poziomu cukru we krwi- pomiar ciśnienia RR- badanie ostrości widzenia- pomiar tkanki tłuszczowej- konsultacje fizykoterapeuty- szkolny kiermasz świąteczny i kwesta, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup paczek świątecznych dla dzieci w ramach 14 AKCJI WIGILIA- konsultacje z nauczycielami- mecz charytatywny w koszykówkę uczniowie- nauczyciele-absolwenci- i wiele innych atrakcji !!!- to dla ciała ,a dla duszy: możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej!Celem ułatwienia organizacji i przebiegu akcji prosimy o wypełnienie zwrotnej karty informacyjnej (do pobrania w załączniku) i znaczenie krzyżykiem udziału w przedstawionych propozycjach Białej Niedzieli.
2014-11-07 Święto Niepodległości 2014
Zapraszamy do udziału w powiatowych obchodach tegorocznego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada. Program uroczystości jest następujący:1050 - Zbiórka uczestników, delegacji, pocztów sztandarowych na parkingu przy ul.
2014-11-07 Powiatowe "schetynówki"
Pragniemy poinformować, że w latach 2010 – 2014 w ramach „Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój”, czyli tzw. „schetynówek”, Powiat Chojnicki pozyskał środki z Budżetu Państwa na realizację inwestycji o łącznej wartości wynoszącej ok.

E-urząd
E-urząd
Fundusze Unijne
Strategia Rozwoju Powiatu Chojnickiego do roku 2025
Chojnicko-Czluchowski Miejski Obszar Funkcjonalny
Kaszubska Marszruta - Mapa
Wrota Pomorza
Brama Pomorza
CEW


I love bike
Rezerwat Biosfery - Bory Tucholskie
 
 


  Oficjalna strona Starostwa Powiatowego w Chojnicach 2003